DREWTOM Meble ogrodowe jasło - DREWTOM MEBLE OGRODOWE - JASŁO

DREWTOM Meble Ogrodowe

Meble ogrodowe z naszej oferty wykonane są z drewna litego dodatkowo zabezpieczane przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, wszystko po to aby przez długi czas pozostały piękne i służyły Państwu długie lata. Oferujemy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie i możliwość realizacji własnych projektów lub pomysłów. Ogród, działka czy też inne miejsce wyposażone w wygodne i praktyczne drewniane meble ogrodowe stanie się stałym miejscem odpoczynku dla całej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami wykonanymi przez naszą firmę. Oczywiście przedstawiamy tu tylko część naszej oferty, ponieważ więszość naszych wyrobów robionych jest na indywidualne zamówienia klientów.

 • wiaty, altanki, drewtutnie drewtom jaslo

  Wiaty, altanki, drewutnie

  Wykonujemy altany, altaniki ogrodowe, wiaty, wiaty samochodowe, zadaszenia, domki narzędziowe, domki letniskowe i drewutnie. Wszystkie zlecenia wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów ewentualnie nasze propozycje dostosowujemy do Państwa potrzeb.

 • stoliki, ławki, krzesła ogrodowe drewniane

  Stoliki, ławki, krzesła ogrodowe

  Komplety ogrodowe wykonane przez nas pozwolą Państwu w wygodnie rozsiąść się i wypocząć we własnym ogrodzie. W naszej ofercie znajdziecie  Państwo stoliki, ławki, krzesła. Wyroby można łączyć w różne komplety lub też wybrać pojedyńcze egzemplarze, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 • Studnie ozdobne, obudowy studni

  Studnie ozdobne i obudowy

  Nasze studnie ogrodowe to połączenie oryginalnego staropolskiego stylu z szeroką funkcjonalnością. Studnie ozdobne mogą pełnić wyłącznie element dekoracyjny ogrodu, jak i w pełni funkcjonalny produkt w postaci obudowy istniejącej studni.
   

 • budki i karmniki dla ptaków

  Budki i karmniki dla ptaków

  Pamiętajmy o naszych skrzydlatych przyjaciołach. W naszym sklepie dostaniesz wszystko co potrzebne aby pomóc im przetrwać  srogą zimę uatrakcyjniając przy okazji swój ogród pięknymi drewnianymi karmnikami dla ptaków i budkami lęgowymi.

 • Przejścia ogrodowe drewtom jasło

  Przejścia ogrodowe

  Przejścia ogrodowe przeznaczone są do dekorowania przejść i ścieżek. Przejścia ogrodowe w połączeniu z pnącymi roślinami to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można w efektowny sposób ozdobić wejście do ogrodu.

 • Pergole i kratownice drewniane DREWTOM

  Pergole i kratownice

  Pergole i kratownice niewątpliwe stanowią dużym atut ogrodu, uświetniając jego architekturę, a przede wszystkimi ułatwią uprawę roślin pnących.  W naszej ofercie znajdziecie również pergole z donicami oraz ławkami. Wykonujemy zlecenia indywidualne według pomysłu, projektu klienta.

 • wiatraki ogrodowe drewtom jaslo

  Wiatraki ogrodowe

  Wiatraki ogrodowe przyozdobią każdy ogród o każdej porze roku. Obecnie wiatraki stają się niezwykle popularną dekoracją polskich ogrodów. Wiatrak ozdobny sprawi że nawet najbardziej minimalistyczny ogród stanie się żywy i interesujący. Pełna oferta zawiera kilka rodzajów i wielkości wiatraków.  

 • drewniane huśtawki ogrodowe drewtom jasło

  Huśtawki ogrodowe

  Drewniane huśtawki ogrodowe są najpopularniejszym elementem dekoracyjnym ogrodów. Huśtawki ogrodowe to nie tylko efektowna dekoracja, ale też miejsce odpoczynku w ogrodzie. Produkujemy drewniane huśtawki ogrodowe w różnych kształtach, z przeznaczeniem dla jednej lub kilku osób.

 • Donice ogrodowe drewniane Drewtom jasło

  Donice drewniane

  Donice drewniane idealnie nadają się na  balkony, tarasy oraz do ogrodów.  Dzięki donicom ogrodowym możliwe jest utrzymanie zieleni wszędzie tam gdzie nie ma możliwości uprawy w ziemi. W swojej ofercie posiadamy donice drewniane sześciokątne, prostokątne oraz donice z kratką – pergolą dla roślin pnących.

 • budy dla psow drewtom jasło

  Budy dla psów

  Oferujemy szeroki wybór bud dla psów. Wymiary bud mogą zostać indywidualnie ustalane z klientem. Wszystkie produkowane budy dla psów są ocieplane a dach pokryty gontem. Dodatkowo każda buda posiada otwierany dach co ułatwia jej czyszczenie.

 • balustrady i przesła drewniane DREWTOM Jasło

  Balustrady i przęsła

  Wykonujemy i montujemy balustrady, poręcze i przęsła według pomysłu lub projektu dostarczonego przez klienta lub zaprojektowanych przez naszą firmę. Nasze gotowe projekty mogą być dowolnie zmieniane, modyfikowane, aby sprostać wymaganiom klienta.

 • Sztachety i płotki

  W naszej ofercie znajdują się również sztachety ogrodzeniowe, płotki i płotki myśliwskie. Sztachety dostępne są w różnych kształtach i długościach. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie wyprodukować sztachety o dowolnym kształcie.
   

 • drewniane kapliczki ogrodowe drewtom jasło

  Kapliczki ogrodowe

  W naszej ofercie znajdują się również ozdobne, drewniane kapliczki ogrodowe. Kapliczki ogrodowe to kolejny element dekoracyjny, który często gości w przydomowych ogrodach. Kapliczki wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego też mogą mieć dowolny kształt i rozmiar.

 • Łóżka drewniane na wymiar Drewtom jaslo

  Łóżka drewniane

  Chcemy zaproponować Państwu oryginalne stylowe wzory łóżek z litego drewna. Łóżka  według życzenia klienta: dębowe, bukowe, olchowe, sosnowe. Łóżka drewniane robione są głównie pod konkretne zamówienie dlatego jesteśmy w stanie wykonać w każdym niestandardowym wymiarze.

 • Półki, szafeczki i elementy meblowe drewtom jasło

  Półki, szafeczki i elementy meblowe

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również elementy meblowe m.in.: półki, szafki, regały, schowki na klucze. Wykonujemy również na zamówienie dowolne zabudowy drewniane różnego rodzaju wnęk, przedpokoi, spiżarni, poddaszy i innych.

 • Wieszaki ścienne na ubrania i kwietniki

  Wieszaki ścienne na ubrania i kwietniki drewniane

  Proponujemy Państwu różne modele wieszaków ściennych na ubrania oraz kwietników wiszących. Wieszaki oraz kwietniki drewniane dostępne w różnych wzorach i modelach dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.